The best fitness clubs in Central and Eastern Europe choose eFitness for sales online, excellent management and booking classes!

eFitness Software má vše, co potřebujete ve svém fitness klubu
eFitness je software pro správu tělocvičny, který podporuje všechny aktivity v klubu, jako je online prodej, reporting, rezervace kurzů, kontrola přístupu, marketing a mnoho dalšího.
Co je eFitness systém a proč ho používá více jak 600 fitness klubů ve 10 zemích světa?
Více než 600 fitness klubů používá eFitness systém
Co o nás říkají ostatní?
Łukasz Wysocki
CrossFit 12U1

Aby fungovala funkčně,
potřebujeme systém, který je dostatečně robustní, aby řídil nejen rezervace tříd, 
ale také čekací listinu.
eFitness nám to dalo. eFitness nabízí skvělý zákaznický servis a tým helpdesku je vždy po ruce, aby vám pomohl, což je pro nás jako malý butik důležité.
Tereza Fáberová
Form Factory Praha

eFitness je jednoduché získat, pochopit a používat. Vybrali jsme si spolupráci s eFitness, protože se jedná o zkušeného a spolehlivého obchodního partnera. Implementace proběhla bez problémů a dostalo se nám velkého množství podpory ze strany dodavatele.
Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás! Rádi s vámi navážeme konverzaci a probereme veškeré potřeby vašeho fitness klubu!
Zodpovíme veškeré vaše dotazy.
Získejte čísla, která potřebujete, pouhým kliknutím na tlačítko. Použijte pokročilé filtry pro zacílení přesně na skupinu, kterou hledáte, a vytvořte efektivní marketingové kampaně!
Kontrolujte reporty, lépe se rozhodujte.
/
Prodávejte svá členství a služby online.
/
Umožněte svým členům nakupovat online. Zjistěte, jak prodat více členství a služeb. eFitness je integrován s několika platebními metodami, jako je PayU, opakované platby nebo splátky.
Nechte své členy zkontrolovat váš rozvrh a rezervovat třídu, kterou milují, kdykoli chtějí pomocí aplikace eFitness, která je pro ně navržena!
Spravujte přístupněji skupinové rezervace.
/
Jak vás eFitness systém podpoří ve vaší každodenní práci?
Nikdy jiný nezná potřeby vašich klubových členů lépe než vy.
Využijte tyto znalosti. Buďte kreativní, buďte aktivní!

Zjistěte více o eFitness systému.